Skip to content Skip to footer

IT darbo vieta

„IT darbo vieta“ tai paslaugų grupė skirta įmonių kompiuterizuotų darbo vietų valdymui, siekiant užtikrinti sklandų IT sistemų veiklą. Vis didėjantis skaitmenizacijos poreikis verslui reikalauja ir tinkamo gebėjimo valdyti galimus sistemų incidentus, didėjančią darbo pertraukties riziką. „Remitalis“ profesonalų žinios, kompetencija ir patirtis, sukaupta per 20 metų IT paslaugų rinkoje, užtikrins Jūsų įmonės informacinių sistemų darbą.

Tvarus Jūsų darbo procesas

Sutelkite dėmesį į tai – kas svarbu

Patikėdami savo IT sistemų rūpesčius specialistams, galėsite sutelkti savo demėsį į verslo procesus ir tiesioginę veiklą.

Kompiuterių techninės įrangos priežiūra

Spausdintuvų priežiūra

Programinės įrangos valdymas

Operacinių sistemų valdymas

Duomenų saugumo sprendimai

Darbo vietų įrengimas

Atsarginės kopijos

Pagalbos tarnyba

pasikalbėkime prie kavos puodelioJei nerandate reikiamos paslaugos – susisiekite ir aptarsime tai individualiai.

Kodėl verta rinktis IT paslaugas?

Šiandien technologijos, iš tikrųjų, sudaro visų verslo operacijų ir valdymo pagrindą.

Sutelksite dėmesį savo verslui

Informacinės technologijos suteikė verslui įrankius spręsti sudėtingas problemas, priimti geresnius sprendimus, valdyti išteklius ir kt. Tai lėmė, jog augant Jūsų verslui, didėja ir Jūsų IT poreikiai. Darbuotojai siekdami prisitaikyti prie didėjančių skaitmenizacijos verslo poreikių, dažnai bus įpareigoti susidoroti su didėjančiu darbo krūviu ir pervargimu, o tai lems atsitraukimą nuo pagrindinių verslo tikslų. Patikėdami savo IT ūkio rūpesčius specialistams, galėsite sutelkti dėmesį verslo tikslams efektyviau ir be streso.

Išlaikysite tvarų darbo procesą

Informacinių technologijų amžiuje dažnai verslo sėkmė priklauso nuo to, ar reikiama informacija yra tinkamu laiku, o tam yra būtina užtikrinti stabilų IT sistemų veikimą. Prastovos priežastis yra nenumatyti paslaugos pertraukimai, kuriuos sukelia kenkėjiškos programos, techniniai gedimai. IT specialistai siekia suteikti įvairias paslaugas ir IT infrastruktūrą, reikalingą sklandžiam darbui ir operatyviam gedimų šalinimui.

Valdysite išlaidas efektyviau

Kartais klaidingai manoma, jog samdyti nuosavą IT specialistą yra pigiau, nei samdyti IT paslaugų įmonę. Priešingai, negu nuosavam specialistui, Jums patiems nereikės kurti atskiros darbo vietos, rūpintis nuolatos besikeičiančia technologijų aplinka, investuoti į specialisto kompetenciją, aprūpinti tinkamais įrankiais bei įranga. Įmonė, teikianti IT paslaugas, tuo pasirūpina už Jus.

Pasirūpinsite savo duomenų saugumu

Kibernetinis saugumas tampa vis didesniu rūpesčiu įmonėms. Nuolat didėjanti informacinių technologijų įrenginių plėtra lėmė, kad 2020 m. kibernetinio saugumo rizikos Lietuvoje didėjo. Registruotų kibernetinių incidentų skaičius per metus išaugo 25 proc. IT specialistai gali pasirūpinti Jūsų duomenų saugumu ir užkirsti kelią daugumai grėsmių.
Susisiekite su mumis

Turite klausimų?

Susisiekite su mūsų komanda, ir mes padėsime Jums jaustis ramiai ir užtikrintai dėl savo IT sistemų. Užpildykite formą žemiau – su Jumis susisieksime per artimiausias kelias valandas.