Susipažinkime!

Remitalis su daugiau nei 20 metų patirtimi specializuojasi IT paslaugų ir sprendimų srityje.

22 metai
Įmonės amžius
200+
Prižiūrimos darbo vietos

Padedame atverti technologinį pasaulį

Mūsų misija – būti ilgalaikiu ir strateginiu partneriu, didinant IT infrastruktūros efektyvumą, saugumą ir patikimumą, bei atveriant naujas augimo galimybes.

Vertinga partnerystė

Būdami šeimos verslu, mes suprantame pasitikėjimo ir pagarbos vertybių svarbą. Tą siekiame perteikti ir savo klientams, užtikrinant sėkmingą abipusę partnerystę.

Dirbdami kartu pasiekiame daugiau
Dirbdami kartu pasiekiame daugiau

Vertybės ir principai

Vertybės yra neatsiejama organizacijos kultūros dalis, kuri turi didelę reikšmę ryšiui su klientais ir komunikacijai tarp kolegų.

Dėmesys klientui

Dirbame kartu su kiekvienu klientu, kad gerai suprastume jo poreikius ir lūkesčius, bei suteiktume aukštos kokybės ir individualiai pritaikytas paslaugas.

Skaidrumas

Mūsų komunikacija ir sprendimai yra grindžiami skaidrumu ir sąžiningumu. Teikiame aiškią informaciją apie paslaugas ir rezultatus, kad klientai galėtų tiksliai suprasti, ką ir kodėl mes dirbame.

Konfidencialumas

Mes vertiname klientų duomenis ir informaciją, todėl dedame didžiules pastangas užtikrinti jų saugumą ir konfidencialumą.

Pagarba

Mums svarbu užtikrinti, kad kiekvienas jaustųsi vertinamas, suprastas ir gerbiamas. Siekiame sukurti draugišką bendravimo aplinką, kuri suteiktų galimybę kurti didesnę vertę, grindžiamą abipuse pagarba.

Noras augti

Siekiame tapti lyderiais savo srityje ir pranokti klientų lūkesčius. Aktyviai klausomės grįžtamojo ryšio, nuolat tobulėjame ir mokomės iš savo nesėkmių, taip siekdami pasiūlyti pažangius bei inovatyvius sprendimus.

Rezultatų siekimas

Mums svarbu, jog veiksmai ir sprendimai kurtų teigiamus pokyčius ir prisidėtų prie vertės mūsų klientams. Siekiame nuolat tobulėti, įgyvendinti ir pasiekti matomus rezultatus.

Neleiskite, kad technologinės problemos Jus stabdytų – susisiekite su mumis

Susisiekti
Neleiskite, kad technologinės problemos Jus stabdytų