Skip to content Skip to footer

Kompiuteriniai tinklai

Informacinių technologijų amžiuje dažnai verslo sėkmė priklauso nuo to, ar reikiama informacija yra tinkamu laiku, o kompiuteriniai tinklai – tai padeda įgyvendinti. Jūsų darbuotojai turėdami prieigą prie tinklo iš bet kurio įrenginio, gali lanksčiau dirbti, greičiau reaguoti į svarbius įvykius, atlikti saugų informacijos perdavimą. Tinklo prieiga yra svarbus veiksnys įmonės augimui, dėl to netinkamai sukonfigūruoti ir prižiūrimi tinklo įrenginiai tiesiogiai gali pakenkti Jūsų įmonės rezultatams. „Remitalis“ specialistai siekia suteikti geriausias kompiuterinių tinklų paslaugas, kuriomis užtikrins spartų ir saugų Jūsų įmonės tinklo veikimą.

Verslo sėkmė priklauso nuo

Buvimo tinkamoje vietoje tinkamu laiku

Patikėdami savo kompiuterinio tinklo priežiūrą IT specialistams, galėsite pasiekti informaciją tuo metu, kai Jums to reikia.

Maršrutizatorių priežiūra ir diegimas

Belaidžio ryšio (Wi-Fi) priežiūra ir diegimas

Tinklo komutatorių priežiūra ir diegimas

Virtualaus privataus tinklo (VPN) priežiūra ir diegimas

Ugniasienių konfigūravimas ir priežiūra

Kompiuterinio tinklo kabelių įrengimas

pasikalbėkime prie kavos puodelioJei nerandate reikiamos paslaugos – susisiekite ir aptarsime tai individualiai.

Kodėl verta rinktis kompiuterinio tinklo paslaugas?

Suteikite galimybę darbuotojams dirbti efektyviau

Sutelkite dėmesį savo verslui

Augant Jūsų verslui, didėja ir Jūsų IT poreikiai. Darbuotojai siekdami prisitaikyti prie didėjančių skaitmenizacijos verslo poreikių, dažnai bus įpareigoti susidoroti su didėjančiu darbo krūviu ir pervargimu, o tai lems atsitraukimą nuo pagrindinių verslo tikslų. Patikėdami savo IT ūkio rūpesčius specialistams, galėsite spręsti problemas efektyviau ir be streso.

Išlaikykite tvarų darbo procesą

Šiandien beveik kiekvienam darbuotojui reikia prieigos prie interneto, el. pašto ir kitų verslui svarbių skaitmeninių sistemų. Kai sistema neveikia – Jūsų darbuotojai yra neproduktyvūs ir dažnai negali atlikti savo tiesioginio darbo. Prieiga prie sistemų yra svarbi, o kartais ir kritiškai. IT specialistai padės išlaikyti tvarų ir stabilų darbo procesą.

Gaukite tinkamiausius sprendimus

Kartais klaidingai manoma, jog samdyti nuosavą IT specialistą yra pigiau, nei samdyti įmonę teikiančią platesnį spektrą informacinių technologijų paslaugų. Technologijų aplinka yra labai dinamiška, dėl to būtina nuolatos investuoti į nuosavo specialisto kompetenciją. Įmonė, teikianti IT paslaugas, gali pasiūlyti skirtingus specialistus su skirtinga kompetencija, o tai reiškia Jums tinkamiausius sprendimus. IT paslaugų įmonės darbuotojai kasdien sprendžia įvairias visiškai skirtingų įmonių problemas, todėl jų patirtis kur kas didesnė ir įvairesnė.

Išsaugokite savo duomenis

Duomenų pažeidimas tapo didžiausiu rūpesčiu. Nuolat didėjanti informacinių technologijų įrenginių plėtra lėmė, kad 2020 m. kibernetinio saugumo rizikos Lietuvoje didėjo. Registruotų kibernetinių incidentų skaičius per metus išaugo 25 proc. Duomenų saugumo sprendimai padės apsaugoti Jūsų duomenis. Nelaimės atveju galėsite greitai atkurti savo sistemas ir duomenis.
Susisiekite su mumis

Turite klausimų?

Susisiekite su mūsų komanda, ir mes padėsime Jums jaustis ramiai ir užtikrintai dėl savo IT sistemų. Užpildykite formą žemiau – su Jumis susisieksime per artimiausias kelias valandas.